НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Іспанії підлітка госпіталізували через нестримну ігрову залежність

В Іспанії підлітка госпіталізували через нестримну ігрову залежність

117

В іспанській провінції Кастельйон підліток був госпіталізований на два місяці через патологічну залежність від відеоігри.

Почалося все з того, що рідні та близькі дитини почали помічати його незвичайну поведінку, пише El Pais.

Спершу він став часто прогулювати школу, а потім і зовсім перестав туди ходити. Відмовлявся виходити на вулицю, припинив всі контакти з друзями та однокласниками. Категорично відкидав пропозиції звернутися по допомогу до лікаря.

Згодом фахівцям з провінційної лікарні Кастельйона і Університету Хайме I довелося ізолювати підлітка від відеоігри. До порятунку хлопчика залучили професійного психолога, який пояснив юному ігроману всі згубні наслідки його нездорової пристрасті для психіки і соціальної адаптації.

Цікаво, що розмовляючи з підлітком, психолог прийшов до висновку що згубна ігрова залежність, швидше за все, виникла у нього після смерті близького родича.

Проблема залежності дітей від відеоігор з деяких пір серйозно турбує не тільки з батьків, але і медичне співтовариство. Так, наприклад, лікарі Китаю наполягли на тому, що в країні були офіційно введені обмеження на час, який діти можуть проводити за комп’ютерними іграми.

Відзначається, що це перший клінічний випадок такого роду в історії медицини.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі