НТА > НОВИНИ > Новини світу > В італійських підручниках з географії Україну назвали частиною «російського регіону»

В італійських підручниках з географії Україну назвали частиною «російського регіону»

852
В італійському підручнику з географії для учнів середньої школи знайшли спотворену інформацію: Україну  називають частиною «російського регіону». Посольство України в Італії вже звернулося до Міністерства освіти країни з закликом виправити інформацію.
Про це повідомила уродженка України Тетяна Безрученко.
За її словами,  у підручнику для учнів середньої школи «Namaskar.Benvenuti nel mondo della geografia» авторства Альберто Фре  є інформація про так званий російський регіон, до складу якого, на думку авторів книжки, входять Україна, Білорусь, Молдова та країни Балтії.

Також, за її словами, анексований Крим на карті показаний українською територією, однак населення півострова відносять чомусь до населення Росії.

«Особливий захват викликає опис того, що сталося в Криму у 2014-му: пройшов референдум і 97% “вибрали РФ, але ЄС і інші країни не визнали цього рішення”. Ані слова про анексію, ані слова про військове вторгнення», — зазначила Тетяна Безрученко.

Також вона зазначає, що у підручнику з географії для учнів другого класу середньої школи історія від часу існування Русі подається так, ніби події стосуються лише Росії. Крім того, в описі Радянського Союзу автори називають Україну аграрною країною з низьким рівнем розвитку й доходів, яка швидко втрачає населення.

У Посольстві України в Італії відреагували на «спотворену інформацію щодо України та замовчування фактів російської агресії проти нашої держави». Дипломати направили офіційне звернення до Міносвіти Італії, Асоціації італійських видавців та до видавництва підручника Альберто Фре.

Посольство закликає виправити неправдиву інформацію та пропонує співпрацювати з авторами, зокрема надавати їм навчальні посібники з правдивою інформацією щодо подій в Україні.

Крім того, у дипвідомстві просять повідомляти їм про факти спотворення інформації про Україну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі