НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Італії активізувався вулкан Стромболі

В Італії активізувався вулкан Стромболі

153

В Італії на невеличкому острові, розташованому в Тірренському морі на північ від Сицилії, активізувався вулкан Стромболі. Спочатку стався вибух, а потім один з кратерів випустив потік лави.

Про це повідомляє The Watchers.

В результаті вибуху було викинуто значну кількість крупнозернистого пірокластичного матеріалу, який торкнувся кількох районів на острові та дійшов до самої берегової лінії.

Також внаслідок сильного вибуху перед виверженням було зареєстровано сейсмічні коливання, амплітуда яких перевищила середню.

В результаті виверження утворилася хмара попелу, яка швидко розійшлася в північно-східному напрямку. Крім того, в районі Північного кратера спостерігався невеликий вихід лави.

 

Нагадаємо, що Італія потерпає від повеней. Зокрема, в Римі в деяких районах перекрили дороги, в Неаполі скасували деякі потяги.

Читайте також “Повінь у Європі: Людей евакуюють, є загиблі, зниклі безвісти”.

Нагадаємо, що Італія, Іспанія та Франція потерпали також від масштабних лісових пожеж. Рятувальники евакуювали уже сотні людей.

Нагадаємо, що внаслідок погодних катаклізмів, пов’язаних зі зміною клімату, за останні 50 років загинули два мільйони людей, а загальні збитки становлять $3,64 трильйона. При цьому понад 91% з двох мільйонів смертей сталися у країнах, що розвиваються.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі