НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > В Італії померла українка після жорстокого нападу

В Італії померла українка після жорстокого нападу

102

В Італії, у провінції Брешіа, що в Ломбардії, напали на 49-річну українку Олену Казанову. Жінка померла від отриманих травм.

Про це повідомляє видання tgcom24.

Вбивство українки сталося неподалік від її дому, у якому вона прожила останні 15 років. До жорстоко нападу причетний її 59-річний колишній залицяльник Еціо Галезі.

Відомо, що Галезі стежив за Казановою, а коли жінка припаркувалася, то розбив молотком вікно автомобіля. Після цього побив і саму жінку. Від отриманих травм українка померла на місці.

На крики жінки вибігли сусіди. У нападі чоловік сам зізнався, вигукуючи: “Викличте карабінерів, я убив її молотком”. Коли на місце вбивства приїхали правоохоронців, то Галезі сам віддав їм знаряддя вбивства. Чоловіка затримали.

Видання пише, що з українкою чоловік розійшовся минулого року. Тим часом Казанова зав’язала нові стосунки. Відомо, що Олена брала участь в екологічних кампаніях, працювала в компанії з продажу комерційного транспорту “Iveco”.

Нагадаємо, що раніше у Польщі загадково померла українка, якій був 51 рік. Її знайшли в хостелі, до того моменту вона вже була без свідомості.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі