НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Італії потужні зливи спричинили раптові повені, є загиблі

В Італії потужні зливи спричинили раптові повені, є загиблі

106

В Італії сильний шторм приніс з собою потужні дощі, частина італійського острова Сицилія опинилася під водою.

За даними Sky News, найбільше від повені постраждало місто Катанія та прилеглі райони. Там міські площі і вулиці перетворилися на озера. Відомо, що в результаті стихії загинули як мінімум 2 людини.

За словами рятувальників-добровольців, тіло одного чоловіка було знайдено під автомобілем, коли сильний вітер і дощ пронеслися по місту Гравіна недалеко від Катанії.

Тіло ще одного чоловіка, якому 67 років, було знайдено в цитрусовому гаю в Катанні. Його автівка була збита водою і брудом. У службах екстреної допомоги повідомили, що дружина цього чоловіка пропала безвісти.

Паводкові води також затопили палату в лікарні Гарібальді в Катанії. В центрі міста відключили електрику. Кілька шкіл закрилися через стихію, скасовані багато рейсів транспорту.

Мер Катанії Сальво Поглієзе наказав закрити всі магазини, крім аптек і бакалійних крамниць до півночі. Він просить жителів не виходити з дому без особливої потреби.

“Я закликаю всіх людей не залишати свої будинки, за винятком надзвичайних ситуацій”, – заявив він.

Як пише Corrire della Sera, вулиці міста Катанії – Віа Етнеа, Пьяцца Дуомо та історичний ринок Пешерія затоплені, а з фонтану виходить підземна річка Аменано.

Ситуацію погіршують також дощова потоки, які потужним потоком ллються в місто з села Етна. У Катанії відключено електроенергію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі