НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Італії затримали ватажка мафії, який переховувався 30 років

В Італії затримали ватажка мафії, який переховувався 30 років

Одного з ватажків «Коза ностри» заарештували через 30 років після того, як він утік від правосуддя

359

Італійські правоохоронці заарештували ватажка сицилійської мафії «Коза ностра» Маттео Мессіну Денаро. Він ховався від поліції близько 30-ти років.

Про це повідомив міністр оборони Італії Гвідо Кросетто.

«Маттео Мессіна Денаро заарештовано! Вітаємо поліцію, судову систему, тисячі людей, які щодня працюють у тиші, щоби захистити справедливість», – зазначив він.

Італійські медіа стверджують, що карабінери заарештували мафіозі на Сицилії у провінції Трапані. Це сталося у приватній клініці, де Денаро мав проходити лікування.

Маттео Мессіна Денаро вважають одним із ватажків мафіозної організації «Коза ностра». Його заарештували через 30 років після того, як він утік від правосуддя. Це сталося 1993-го року в сицилійському Палермо. Коли Денаро втік, суддя якраз зустрічався із журналістами для привітання перед початком засідання.

Нагадаємо, що наприкінці 2021-го року італійська поліція заарештувала понад 100 осіб у зв’язку з розслідуванням мафії «Ндрангета», що базується в Калабрії, у трьох регіонах Калабрії, Тоскани та Ломбардії.

Минулого року поліцейські заарештували італійського мафіозі Джоаккіно Ґамміно в передмісті Мадрида. Його помітили на панорамах Google Street View – функції Google Maps, яка знімає вулиці.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі