НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > В Ізраїлі народилася дівчинка з ембріоном у животі

В Ізраїлі народилася дівчинка з ембріоном у животі

143

В Ізраїлі народилася дівчинка з ембріоном свого близнюка у животі.

Це вважається вкрай рідкісним випадком у медицині та вразило лікарів, пише Times of Israel. Схожі зародження плоду всередині іншого плоду зустрічаються приблизно один раз на 500 тис. виношених вагітностей.

Дівчинка народилася на початку липня в медичному центрі “Ассута” в Ашдоді. Перевірки та УЗД на пізніх термінах вагітності показали, що живіт дитини збільшений, а після природних пологів лікарі ретельно оглянули дитину і підтвердили, що всередині в неї щось є. Медики були здивовані, коли зрозуміли, що це ембріон.

Команда провідних фахівців медичного центру провела успішну операцію і видалила з живота дівчинки два схожих один на одного формування. Лікарі вважають, що ембріон розвинувся лише частково і, судячи з усього, був не один.

Дівчинку та її маму, в якої є ще троє дітей, вже виписали додому.

Існує низка теорій щодо того, як з’являються такі аномалії. Як допускають вчені, можливо спочатку в матері зароджуються двоє дітей, однак згодом один з ембріонів поглинає інший. Усередині брата або сестри такий зародок може частково розвинутися, але він нежиттєздатний.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі