НТА > НОВИНИ > Новини політики > В МВС пояснили, чи готує Путін ядерний удар 

В МВС пояснили, чи готує Путін ядерний удар 

Росіяни починають навчання стратегічних ядерних сил

685

Росіяни починають навчання стратегічних ядерних сил, проте Володимир Путін не готується до ядерного удару.

Про це написав радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко у Facebook.

За його словами, росіяни починають навчання стратегічних ядерних сил. В навчання будуть задіяні стратегічні комплекси «Ярс», які  можуть попадати в цілі до 11 тис км. Утім це не означає, що Путін готує ядерний удар.

«Що це означає? Ніякого ядерного удару, ні тактичного, ні стратегічного Путін не готує. Це блеф. Один з найбільших комплексів Путіна – комплекс Карибської кризи. Йому дуже хочеться повторити її, але на цей раз виграти. І всі його діі треба розглядати саме з цієї точки зору. Він вірить, що Байден слабий і Байден піддасться на його блеф», – написав він.

Денисенко наголосив, що потрібно пам‘ятати слова Гіларі Клінтон про Путіна: «Крутий хлопець з тонкою шкірою». Єдине, що він розуміє – це мова сили.

«І якщо витримати його блеф – він потече. В прямому і переносному значенні цього слова. Нас чекають тижні, сповнені захоплюючих історій про ядерний апокаліпсис. Якщо не злякатися цього божевільного брєда, смерть Путіна прийде за місяць-два. Якщо злякатися – нам, Україні, буде неймовірно тяжко», – наголосив він.

Нагадаємо, що низка ЗМІ з посиланням на заяву Міноборони РФ заявили про те, що Росія проводить навчання з використанням автономних пускових установок стратегічних ракетних комплексів “Ярс”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі