НТА > НОВИНИ > Новини політики > В МЗС назвали умову, за якої Україна готова відновити авіасполучення з Білоруссю

В МЗС назвали умову, за якої Україна готова відновити авіасполучення з Білоруссю

186

Заступник голови МЗС України Євген Єнін назвав умову, за якої Україна готова відновити авіасполучення з Білоруссю. Про це він розповів в ефірі “Україна 24”.

За його словами, Білорусь відмежувалася від цивілізованого світу.

“Як тільки білоруський режим повернеться до нормальності і скасує ті рішення, які призвели до прийняття контрзаходів, зокрема українським урядом, всі речі будуть відновлені”, – заявив він.

Додамо, що Україна зупиняє авіасполучення з Білоруссю з 26 травня. Кабмін також заборонив польоти над територією Білорусі. Припиняється і оформлення пасажирів, що прямують із чи до Білорусі. У зв’язку з таким рішенням Посольство Білорусі скерувало до Міністерства закордонних справ України ноту протесту.

Нагадаємо, що 23 травня за вказівкою Олександра Лукашенка у Мінську посадили літак Ryanair Афіни – Вільнюс через повідомлення про нібито мінування. На борту літака перебував колишній редактор опозиційного телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич. Протасевича та його дівчину затримали.

24 травня глави держав та урядів Євросоюзу вирішили посилити санкції проти Олександра Лукашенка та доручили заборонити авіакомпаніям із Білорусі використовувати повітряний простір ЄС як для прямих рейсів, так і транзитних.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі