НТА > НОВИНИ > В МЗС пояснили ситуацію із “викраденим” українським літаком в Кабулі

В МЗС пояснили ситуацію із “викраденим” українським літаком в Кабулі

404

24 серпня з’явилась інформація, що в аеропорту Кабула невідомі озброєні люди захопили український літак, який мав евакуювати громадян з Афганістану. Утім, цю інформацію у Міністерстві закордонних справ спростували.

Так, заступник міністра закордонних справ Євген Єнін у коментарі Громадському радіо розповів про евакуацію з аеропорту в Кабулі та заявив, що український літак захопили озброєні люди.

“Минулої неділі наш літак захопили інші люди. Вони були озброєні, у тому числі вогнепальною зброєю. У вівторок у нас фактично вкрали літак – він вилетів в Іран з невідомою групою пасажирів на борту замість того, щоб вивезти українців”, – розповів він.

Натомість речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко пояснив, що інформація про “захоплення” українського літака в Кабулі не відповідає дійсності.

За його словами, всі літаки, які залучала Україна для евакуації громадян з Афганістану, безпечно повернулися до країни. Наразі трьома рейсами вивезли 256 осіб.

Ніколенко також пояснив слова заступника міністра закордонних справ про “викрадений літак”.  Євген Єнін в цілому пояснював рівень труднощів, з якими доводилося стикатися дипломатам, щоб евакуювати українців.

“Маємо розуміти, що ситуація в аеропорту наближена до хаосу, багато людей намагаються зачепитися хоча б за якусь можливість покинути країну”, – додав Ніколенко.

Нагадаємо, що раніше Україна впродовж декількох днів готувала евакуацію 12-ти колишніх українських військовослужбовців, які перебували на військовій базі в Афганістані.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"