НТА > НОВИНИ > Війна > В Одеській області відновив роботу ще один морський порт

В Одеській області відновив роботу ще один морський порт

Торговий порт «Южний» тепер працює з вантажами українських експортерів для виконання умов зернової угоди

802

Морський торговельний порт «Южний», який розташований на сході Одеської області, відновив обробку вантажів.

Про це адміністрація порту повідомила на своїй фейсбук-сторінці. Перше від початку російського вторгнення судно прибуло під завантаження соняшникового шроту.

Судно Fulmar зайшло в рамках реалізації ініціативи про безпечне транспортування зерна та продовольства з українських портів.

«Ця важлива для країни та підприємства подія допомагає бачити позитивні перспективи щодо відновлення вантажних перевезень», – сказано в повідомленні держпідприємства.

На Fulmar завантажили 9 500 тонн шроту. Торговий порт «Южний» тепер також працює з вантажами українських експортерів для виконання умов зернової угоди.

Раніше з’являлася інформація, що 27-го серпня в напрямку українських портів на Дунаї (Ізмаїл, Рені та Усть-Дунайськ) через гирло Бистре та румунський канал Суліна пройшли 11 суден загальним обсягом 45 тисяч тонн. Це рекордний показник від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.

Нагадаємо, що на початку серпня в рамках реалізації ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з портів «Одеса» та «Чорноморськ» вийшов перший караван з українським продовольством.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі