НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > В Одесу прибули кораблі НАТО. Вони візьмуть участь у параді до Дня Незалежності України

В Одесу прибули кораблі НАТО. Вони візьмуть участь у параді до Дня Незалежності України

160

В Одесі відбулася репетиція військового параду за участю кораблів НАТО. Судна пришвартувалися в порту в ніч на понеділок, 23-го серпня.

Про це повідомила «Думська». В репетиції, яка розпочалася об 11:00, брали участь італійський есмінець Luigi Durand de la Penne D560 і болгарський фрегат «Зухвалий».

Сам парад одесити та гості міста зможуть спостерігати 24-го серпня об 11:00 з боку Ланжерона.

Кораблі НАТО пройшли на чолі колони разом з українськими суднами Військово-морських Сил України, Морської охорони Державної морської служби України та Морської пошуково-рятувальної служби.

Нагадаємо, що до 36-ти парадних розрахунків, які візьмуть участь у головному дійстві до свята Дня Незалежності в центрі Києва, залучили майже п’ять тисяч осіб. Серед них – представники Сухопутних військ, Військово-морських сил, Повітряних сил, Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ.

Окрім того, покажуть себе підрозділи від Національної гвардії, Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Словом, демонстрація українцям військово-технічних досягнень країни обіцяє бути масштабною і резонансною.

Сьогодні, 23-го серпня, над столицею України у День Державного Прапора підняли найбільший стяг нашої країни. Синьо-жовтий прапор розгорнули й у інших містах України, встановивши численні рекорди.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі