НТА > НОВИНИ > Війна > В Офісі президента розповіли, коли відбудеться звільнення півдня України

В Офісі президента розповіли, коли відбудеться звільнення півдня України

Питання звільнення півдня України вирішиться не найближчими днями, однак швидше, ніж це можна уявити

361

Російська Федерація намагається сформувати думку серед українців на півдні України про те, що їх нібито покинули. Однак звільнення територій нашої країни є лише питанням часу.

Таку заяву зробив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

«Про конкретику. Росія дуже активно намагається сформувати в мешканців півдня думку, що Україна їх покинула, а «русскій мір» прийшов надовго. Повна маячня. Маємо класичну російську психологічну операцію: викликати почуття смути та великої образи покинутих, а потім конвертувати це у гнів ображених», – зазначив Подоляк.

Він наголосив, що зараз увесь уряд працює над тим, аби Україна отримала належну кількість зброї для звільнення тимчасово окупованих територій. Військова машина нашої країни працює над тим, аби стримати наступ ворога на сході, а Кремль тим часом продовжує кидати в бій усе, що має.

«Щойно Росія виснажиться та втратить наступальний потенціал, а Україна накопичить удосталь сил, – південь нашої країни обов’язково звільнимо», – додав Подоляк.

За словами радника голови Офісу президента, питання звільнення півдня України вирішиться не найближчими днями, однак швидше, ніж це можна уявити.

Нагадаємо, що Збройні сили України завадили окупантам обійти свої позиції та не дали російським військам просунутися в бік Миколаєва.

Російські окупанти не дають провести ремонт на Каховській гідроелектростанції. Під загрозою затоплення опинилися Херсон і низка сіл біля Нової Каховки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі