НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Офісі президента України озвучили документи, які підпишуть Зеленський і Байден під час зустрічі

В Офісі президента України озвучили документи, які підпишуть Зеленський і Байден під час зустрічі

151

Триває підготовча робота представників України та США перед зустріччю українського президента Володимира Зеленського й американського лідера Джо Байдена у Вашингтоні.

Як повідомили в офісі керівника української держави, заступник голови ОПУ Роман Машовець зустрівся з аташе з питань армії і оборони Бріттані Стюарт та іншими представниками Посольства США в Україні.

Сторони обговорили опрацювання проєктів трьох двосторонніх документів з оборонного партнерства, проектів у галузі досліджень, розробок, випробувань і оцінки та співробітництва в космічній сфері. Американська сторона повідомила про готовність підписати ці документи під час візиту Зеленського до США.

Узгодили також й інші питання змістовного наповнення візиту, який відбудеться 31-го серпня.

Нагадаємо, що раніше президент Зеленський зазначив у себе в Twitter, що очікує на зустріч, щоб обговорити розширення стратегічної співпраці між двома країнами.

До речі, зустріч президентів США й України, відповідно, Джо Байдена та Володимира Зеленського по-різному оцінюють в Америці – що пише про це американська преса.

Крім того, під час майбутньої зустрічі у Вашингтоні президенти не зможуть уникнути обговорення антиолігархічних питань. І у цьому контексті особливо цікавим персонажем виглядає Ігор Коломойський.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі