НТА > НОВИНИ > Війна > В Офісі президента України побачили «повне банкрутство» в Радбезі ООН

В Офісі президента України побачили «повне банкрутство» в Радбезі ООН

Світ не може ставати заручником застарілих правил процедури Ради безпеки ООН

332

Головування Росії в Раді безпеки Організації Об’єднаних Націй стало заключним свідченням її повного банкрутства на теперішньому етапі.

Таку заяву зробив заступник керівника Офісу президента України Андрій Сибіга у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

«Головування Росії в Раді Безпеки ООН – єдиному у світі органі, відповідальному за підтримку міжнародного миру, – вирок усій сучасній архітектурі міжнародної безпеки, свідчення її повного банкрутства», – заявив заступник керівника Офісу президента України.

За його словами, світ не може ставати заручником застарілих правил процедури Радбезу ООН.

Він також наголосив, що держава, яка вже понад рік веде наймасштабнішу війну з часів Другої світової проти держави-засновниці ООН, державу, яку Генеральна Асамблея ООН чітко кваліфікувала як агресора, вже давно мали би викинути зі складу організації.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляв, що у разі головування Російської Федерації в Радбезі ООН, необхідно загнати її в кут і не дати можливості просувати неправдиві наративи.

Нагадаємо, що кремлівський диктатор Володимир Путін схвалив нову концепцію зовнішньої політики Російської Федерації, яка спрямована на створення потенційної антизахідної коаліції.

Президент України Володимир Зеленський ухвалив нові санкції Ради національної безпеки й оборони України. Зокрема, обмеження запровадили проти колишнього голови «Мотор Січі» В’ячеслава Богуслаєва та російського міністерства фінансів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"