НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Офісі президента України спрогнозували «бідність у масштабах, яких Росія ще не бачила»

В Офісі президента України спрогнозували «бідність у масштабах, яких Росія ще не бачила»

Ембарго на нафту має бути в шостому пакеті світових санкцій проти Росії

371

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк запевнив, що Росія зіткнеться з енергетичним ембарго, і це лише питання часу. Після цього країну очікує бідність у небачених раніше масштабах.

Таку заяву український політик зробив у твітері.

«Запровадження ембарго на російські енергоносії – це питання часу. Відмова від російської нафти – це не лише про моральну відповідальність, а й про розрахунок: Росія перестала бути надійним і прогнозованим партнером в очах світу, тож світ не може собі дозволити залежати від неї», – написав Михайло Подоляк.

Він зазначив, що Європі вдасться швидко відмовитися від російських енергоресурсів.

«Швидко перелаштуватися на альтернативні канали постачання дорого, але не настільки дорого, як коли цього не зробити. У середньостроковій перспективі на Москву чекатиме тотальна економічна та політична ізоляція. Як наслідок – бідність у масштабах, яких Росія ще не бачила», – наголосив радник керівника Офісу президента.

Напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що під час розмови з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляйєн він дізнався про те, що ембарго на нафту має бути в шостому пакеті санкцій проти Росії.

Нагадаємо, що генеральний секретар Організації Об’єднаний Націй Антоніу Гутьєрреш вважає, що війна в Україні триватиме доти, доки Російська Федерація не вирішить її закінчити. З такою заявою він виступив після зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Україну необхідно озброїти до такої міри, щоби вона могла повністю звільнити свої території в Криму і на Донбасі. Очільниця Міністерства закордонних справ Великої Британії Ліз Трас упевнена, що Захід допоможе зі зброєю та санкціями проти Росії.

Самопроголошена «Придністровська Молдовська Республіка» стає новою гарячою точкою у російсько-українській війні, яка може перейти за межі України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі