НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Офісі президента визначили, від чого втомився світ – від України чи від «комплексів» Путіна

В Офісі президента визначили, від чого втомився світ – від України чи від «комплексів» Путіна

Суспільство повинно забути про словосполучення «втома від України», оскільки світ продовжує підтримувати нашу державу

260

Світ не втомився надавати підтримку Україні для протистояння російській агресії. Водночас світова спільнота втомилася від погроз і шантажу очільника Кремля Володимира Путіна.

Таку думку висловив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

Він заявив, що суспільство повинно забути про словосполучення «втома від України», оскільки світ продовжує підтримувати нашу державу.

«Світ втомився не від підтримки України. Світ втомився від російського газового шантажу, штучних криз, інфляції, політичних убивств, хімічної зброї, терору та постійної нахабної брехні. Він втомився від особистих «комплексів» Путіна», – зазначив Подоляк.

Раніше Михайло Подоляк заявив, що Україна не погодиться повернутися за стіл переговорів з Росією, поки не зміцнить власні позиції на фронті.

Нагадаємо, що міністерство оборони країни-окупанта опублікувало чергові недоведені доказами звинувачення на адресу українських сил оборони, яких воно назвало «націоналістами». Загарбники у таких випадках неодноразово завдавала ударів по цивільних обʼєктах в Україні, прикриваючись знищенням «військових цілей».

500 найбагатших людей світу втратили 1,4 трильйона доларів у першій половині 2022-го року. Це найгірше перше півріччя для статків мільярдерів із 1970-го року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі