НТА > НОВИНИ > В Офісі Президента визначилися з кандидатурою нового міністра оборони -ЗМІ

В Офісі Президента визначилися з кандидатурою нового міністра оборони -ЗМІ

224
Україна очолює лідерські позиції щодо вступу до НАТО

Новим очільником Міністерства оборони України може стати віце прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Про це повідомляє “Дзеркало тижня”.

Як зазначається, в Офісі Президента запропонували Резнікову пост міністра оборони, а його місце запропоновано народній депутатці зі “Слуги народу” Ірині Верещук.

Крім того, замість Марини Лазебної міністерство соціальної політики запропонували очолити керівнику Державної митної служби Павлу Рябікіну.

У виданні також зазначили, що всі кандидати стримано сприйняли запропоновані посади. Їм дали час на роздуми до початку наступного тижня.

У свою чергу, голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що президент України Володимир Зеленський визначився з кандидатурою на посаду міністра оборони. За його словами, це питання буде вирішуватися протягом двох-трьох тижнів.

Раніше повідомлялося, що міністра оборони України Андрія Тарана можуть відправити у відставку.

Нагадаємо, міністр оборони України Андрій Таран та Міністр оборони США Ллойд Остін 31 серпня 2021-го року у Вашингтоні підписали Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США, яка посилює міцне стратегічне оборонне партнерство між відомствами двох держав.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі