НТА > НОВИНИ > Львівські новини > В «ОХМАТДИТі» Олександр та Віталій Свіщови відкрили іменну палату

В «ОХМАТДИТі» Олександр та Віталій Свіщови відкрили іменну палату

Це вже п’ята іменна палата у лікарні

181

Новенькі ліжечка, яскраві малюнки на відремонтованих стінах Так зараз виглядає оновлена дитяча палата в хірургічному відділені львівського  ОХМАТДИТу . Вона стала 5-тою іменною палатою, яку у медзакладі відремонтували за кошти меценатів. Цього разу батька і сина Олександра та Віталія Свіщових.

Родина виділили гроші на потреби лікарні, не знаючи, що їх скерують саме на ремонт  палати.

«Дуже здивований! Приємно побачити, як тут усе зробили! Це потрібно нашим діткам!», – каже президент Федерації водного поло України Олександр Свіщов.

Долучатися до добрих справ напередодні  зимових свят закликає меценат, депутат Львівської обласної ради від партії «Європейська солідарність» Віталій Свіщов: «Свята – це чудова нагода зробити добру справу. До прикладу – створити ось такий ефект для діток, щоб вони в теплих і комфортних палатах лікувалися».

Дитина швидше одужає

Поки благодійники оглядали результати ремонту, за стіною речі збирала чотирирічна Анна.  Дівчинці нещодавно прооперували нирку. Відновлюватись вона саме в новій палаті.

«Якщо кожна палата буде такою світлою, з малюнками, то, гадаю, процес одужання буде набагато швидшим», – переконана мама Анни Марія.

Завдячує спонсорам і адміністрація медзакладу.

«У таких яскравих палатах  психоемоційний стан дитини змінюється в позитивну сторону. І  ми дуже вдячні всім меценатам за те, що можемо працювати в таких якісних і гарних умовах», – каже в. о. директора львівської обласної клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Богдан Мальований.

Проєкт для меценатів

Оновити палати для діток у хірургічному відділенні запропонувала членкиня опікунської ради  «ОХМАТДИТУ», депутатка Львівської  обласної ради Тетяна Бей.

Благодійники скеровують кошти на ремонт приміщень, а лікарня називає палату іменем спонсорів.  Жінка пояснює – така практика існує у всьому світі, тож і у Львові також слід популяризувати цей вид доброчинності:  «Я закликаю усіх наших людей, які мають фінансову можливість  долучитися до такої благодійної справи , як відкриття і ремонт палати. І мені хотілося б, щоб весь наш «ОХМАТДИТ»  був такий казковий»

Окрім Тетяни Бей, іменні палати в «Охматдиті» вже відкрили депутат обласної ради від «Європейської солідарності» Григорій Козловський з дружиною-співачкою Юлією Думанською, а також голова обласної адміністрації Максим Козицький.

Віра Лабич

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі