НТА > НОВИНИ > Війна > В окупованому Енергодарі мешканці заспівали гімн України

В окупованому Енергодарі мешканці заспівали гімн України

Люди зібралися на мирний мітинг, щоб показати, що Енергодар був і залишається українським містом

504

Мешканці Енергодара сьогодні, 28 березня,  зібралися на мирний мітинг, щоб вкотре показати, що місто залишається українським.

Про це повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов у телеграмі.

«Мешканці Енергодара зібралися на мирний мітинг, щоб показати, що попри все Енергодар був і залишається українським містом, в якому живуть і працюють українці», – повідомив Орлов.

Також він зазначив, що люди вимагають звільнити з полону першого заступника міського голови Івана Самойдюка.

Мешканці Енергодара, за його словами, прагнуть жити в вільному місті під державними прапорами.

На площі біля палацу культури «Сучасник» пролунав Гімн України – як символ національної самоідентифікації та волелюбності нашого народу”.

Нагадаємо, що окупаційна влада Енергодара найближчим часом може запропонувати жителям міста «зелені коридори» в Запоріжжя або Дніпро.

Зазначимо, що гуманітарних коридорів 28 березня не проводитимуть через попередження розвідки про можливі провокації ворога.

В Енергодарі депутат-колаборант від партії ОПЗЖ Андрій Шевчик створив «народну раду». Міський голова Дмитро Орлов попередив про те, що «рада» не має стосунку до юрисдикції України.

Також більшість депутатів міської ради Енергодара, який нині окупований російськими військами, склали свої повноваження.

Зазначимо, що російські окупанти 21-го березня, привезли в Енергодар 600 омонівців після акцій спротиву мешканців міста.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі