НТА > НОВИНИ > Суспільство > В заблокованому окупантами Маріуполі залишається близько 160 тисяч людей, – мер

В заблокованому окупантами Маріуполі залишається близько 160 тисяч людей, – мер

У місті немає нічого: ні води, ні світла, ні тепла, ні зв’язку. Люди благають про допомогу

520

У заблокованому російськими загарбниками Маріуполі зараз перебувають близько 160 тисяч мирних людей, вони благають про порятунок.

Про це повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко в ефірі інформаційного телемарафону.

“На жаль, ще досить багато людей знаходиться в місті Маріуполі. Ця цифра точно за 100 тисяч населення. Близько 160 тисяч людей, за нашими оцінками, знаходяться в заблокованому місті Маріуполі”, – повідомив Бойченко.

За його словами, люди залишаються в місті, де неможливо сьогодні жити – немає нічого: ні води, ні світла, ні тепла, ні зв’язку.

Він зауважив, що це геноцид Росії проти народу України, маріупольців.

При цьому Бойченко додав, що “йде цинічна низька гра”, коли російська сторона говорить про відкриття коридору з Маріуполя, але по факту вони цей коридор не дозволяють.

Він також повідомив, що сьогодні і він, і багато українців сподіваються на наших європейських друзів та партнерів, які допоможуть організувати евакуацію мирних жителів із розгромленого агресором міста.

«Я сьогодні також, як десятки тисяч маріупольців, чекаю з надією, що таке рішення буде можливим… Ми дуже сподіваємось на наших міжнародних партнерів, на їхню твердість, на їхні переконання, на слова любові. І, звичайно ж, ми не можемо відпускати цю надію… Дуже сподіваємось на президентів Франції, Туреччини, що вони все ж достукаються, і нам відкриють стійкий «зелений коридор», і ми заберемо тих людей, які хочуть повернутися на підконтрольну територію України, вони просять і благають про це», – заявив міський голова.

Зазначимо, що у середньому за  добу росіяни скидають на Маріуполь від 50 до 100 авіабомб.

Нагадаємо, що гуманітарна катастрофа в місті Маріуполь, спричинена повним блокуванням російськими військами міста, тема №1 в Європі та світі.

Як сьогодні виглядають Ірпінь, Маріуполь і Чернігів. Знімки зі супутника дивіться тут. 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі