НТА > НОВИНИ > Львівські новини > В операційній 12 годин. Львівські хірурги поставили на ноги 58-річного чоловіка

В операційній 12 годин. Львівські хірурги поставили на ноги 58-річного чоловіка

Львівські хірурги вперши провели надскладну операцію: «складали» від’єднані ноги від хребта

1668

У лікарні Першого територіального медичного об’єднання хірурги вперши провели надскладну операцію: «складали» від’єднані ноги від хребта. Так, після 12 годин в операційній 58-річний Ігор із Червоноградського району може ходити та навіть поїхав додому.

Про це повідомляють на сторінці-фейсбук Першого територіального медичного об’єднання міста Львова.

Зазначають, що 58-річний Ігор із Червоноградського району працював на будівництві. Увечері він поїхав на об’єкт отримувати метал. Того дня на пана Ігоря впали металеві труби вагою близько тонни.

«До нашого Першого територіального медичного об’єднання на Миколайчука Ігор потрапив у вкрай важкому стані: складний перелом кісток тазу обох сторін, комбінований переломом шийки лівої стегнової кістки. На ту мить у ногах, які були знерухомлені, уже утворилися тромби. Пацієнт міг ніколи більше не ступити жодного кроку, оскільки через травму його ноги «відділилися від хребта».  Зазвичай це неминуча інвалідність», – йдеться у повідомленні.

Спеціалісти зважилися на операцію, якої до цього ніколи не робили.

Спершу, аби уникнути тромбозу, пацієнту встановили спеціальний кава-фільтр конструкцію  із металевого дроту, що запобігає відходженню тромбів у систему легеневих судин.

Далі хірурги провели вкрай складну 12-ти годинну операцію у три етапи.

«Спершу стабілізація задніх відділів тазового кільця, далі – синтез шийки стегнової кістки. Завершилося втручання зіставленням фрагментів переднього відділу перелому кісток тазу», – зазначили  у медустанові.

Медики повідомили, що операція пройшла успішно. Уже наступного дня пацієнт міг самостійно ставати на ноги і навіть робити навантаження.

Сьогодні ж пана Ігоря виписали з лікарні, він на свої двох ногах пішов додому.

Нагадаємо, що у Львові кардіохірурги в дитячій лікарні на Орлика успішно прооперували 5-річного хлопчика, в якого в серці була дірочка, що могла спричинити розвиток серцевої недостатності. Медики вперше використали надсучасний малотравматичний метод – «бокову торакотомію».

Оцініть новину
Клас!
10
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі