НТА > НОВИНИ > Кримінал > В ОРДЛО “мобілізовують” без медогляду. Від війни може врятувати лише хабар

В ОРДЛО “мобілізовують” без медогляду. Від війни може врятувати лише хабар

242

Росіяни практично вичерпали ресурс для примусової мобілізації в ОРДЛО. З метою виконання встановлених планів з постачання «живої сили», з 20 квітня там призупинено проведення медичних оглядів мобілізованого особового складу.

Про це повідомляє ГУР Міноборони України.

Офіційне пояснення: «у зв’язку з браком спеціалістів». Відтак  потенційні «призовники» не мають змоги отримати документи, що підтверджують будь-які проблеми зі здоров’ям, – пояснили в українській розвідці.

“Тих, хто має явні проблеми зі здоров’ям (каліцтво, інвалідність, важкі гострі захворювання) або встиг отримати на руки необхідні документи, все одно мобілізують але розподіляються у підрозділи матеріально-технічного забезпечення”, – розповідають про порушення в ГУР.

Окрім того, на вулицях постійно проводять рейди у пошуках ще не мобілізованих чоловіків призовного віку.

“Єдина альтернатива примусовій мобілізації – виплата хабаря за встановленими розцінками (залежать від віку, спеціальності та стану здоров’я). Зокрема, в окупованій Горлівці розмір хабаря з метою ухилення від служби становить від 5 тисяч російських рублів, якщо сплатити безпосередньо на місці затримання. При доправленні в районні відділи «МВС» – від 75 тис. рублів”, – додає розвідка.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі