НТА > НОВИНИ > Львівські новини > В основі закону про деолігархізацію – пояснення статусу олігарх, а не знищення олігархії як явища, – Тягнибок

В основі закону про деолігархізацію – пояснення статусу олігарх, а не знищення олігархії як явища, – Тягнибок

273

У президентському законопроєкті про деолігархізацію основний наголос на тому, що таке статус олігарха. Але нам, вибачте, по-барабану, що таке статус олігарха. Нам важливо,  щоби був закон з чітким механізмом знищення олігархії як явища.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” заявив голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

 Політик зауважив, що для боротьби з олігархами як у владі, так і суспільстві, має бути політична воля. Разом з тим він підкреслив, що боротьба з олігархами має бути зовсім не такою, яка прописана у сьогодні ухваленому ВРУ законопроєкті.

 «Суспільство, очевидно, очікує, що після ухвалення такого закону мають бути понижені тарифи, підвищені заробітні плати, пенсії, люди мають отримати додаткову кількість робочих місць. Скажіть мені, будь ласка, це станеться після ухвалення таких законів, які запропоновані в парламенті? Я думаю, що ви прекрасно розумієте, що не станеться. А знаєте чому? Бо в цих законах – і в альтернативному законопроекті, і в законі президентському, основний наголос на тому, що таке статус олігарха. Але нам, вибачте, по-барабану, що таке статус олігарха», – наголосив Тягнибок.

Зі слів гостя програми, кожному українцю нам важливо,  щоби був закон, де прописаний чіткий механізм знищення олігархії як явища.

«Так до чого тут статус олігарха? Ми що, їх потім будемо нагороджувати званням «народний олігарх України» чи «заслужений олігарх України»? Для чого цей статус накладається? Необхідно голосувати за ті законопроєкти, де вказаний конкретний механізм, щоб позбавити тих осіб, які є олігархами, можливості робити те, що вони зараз роблять», – додав голова ВО «Свобода».

Більше про президентську ініціативу читайте у матеріалі Закон про деолігархізацію. Суть і застереження.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі