НТА > НОВИНИ > В УДО спростували інформацію про звільнення працівників через дрон журналістів

В УДО спростували інформацію про звільнення працівників через дрон журналістів

407

В Управлінні державної охорони заявили, що нікого зі співробітників не звільнили через те, що не збили дрон журналістів “Української правди” над державною резиденцією “Синьогора”, де святкував день народження голова Офісу Президента Андрій Єрмак.

Про це повідомляє УДО.

“Нещодавно журналіст інтернет-видання “Українська правда” Михайло Ткач повідомив, чергову непідтверджену “інсайдерську” інформацію, що в Управлінні державної охорони України було звільнено військовослужбовців нібито за те, що вони не збили дрон, який літав над Гутою.

Змушені знову розчарувати пана Михайла: його професійна діяльність ніяк не вплинула на службу наших військовослужбовців”, – йдеться у повідомленні.

У службі повідомили, що всі працівники Управління державної охорони України продовжують виконувати службові обов’язки і забезпечувати безпеку осіб та об’єктів, яких охороняють співробітники служби.

Крім того, в УДО заявили, що будуть подавати до суду з приводу повідомлення журналіста, а також порадили звертатися до Управління з офіційним запитом для підтвердження інформації.

Водночас, в “Українській правді” заявили, що журналісти надсилали запит до УДО і дзвонили за телефонами управління, вказаними на сайті, але черговий порадив звертатися у будні.

Нагадаємо, раніше журналіст Михайло Ткач заявив, що з Управління державної охорони звільнили співробітників, які не збили дрон журналістів-розслідувачів над державною резиденцією “Синьогора”, де святкував день народження голова Офісу Президента Андрій Єрмак.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"