НТА > НОВИНИ > Війна > В Україні хочуть заборонити проросійським депутатам балотуватися до Ради

В Україні хочуть заборонити проросійським депутатам балотуватися до Ради

Зокрема, йдеться про партії «ОПЗЖ», «Партія регіонів», «Партія Шарію», «Опозиційний блок» та інші.

353

У Раді  свободівці зареєстрували законопроект про очищення влади від засновників та членів антиукраїнських політичних партій. Зокрема, йдеться про партії «ОПЗЖ», «Партія регіонів», «Партія Шарію», «Опозиційний блок» та інші.

Про це повідомив лідер «Свободи» Олег Тягнибок  у фейсбуці.

Він зазначив, що йдеться про законопроект №7318 від 26.04.2022, який у Раді зареєструвала народний депутат від «Свободи» Оксана Савчук.

«Щоб не допустити повернення московської агентури в межах інших політичних структур, пропонуємо ввести для них заборону обіймати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація) протягом десяти років», – йдеться у пояснювальній записці.

Як повідомив Тягнибок, заборона обіймати посади і балотуватися на посаду президента, в парламент чи місцеві ради має стосуватися не лише членів партій, вказаних в указі президента України, але й тих, що були членами чи засновниками компартії, партії регіонів та сдпу (о).

«Всі ці покидьки десятки років працювали на ворога і системно знищували українську державність. Геть із Ради, а після того – під суд. Як і московити вони повинні відповісти за усі злочини, скоєні в Україні», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що нардепа від ОПЗЖ Суркіса затримали на кордоні з дорогоцінними годинниками.

Також президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 18 березня щодо призупинення діяльності окремих політичних партій, серед яких і ОПЗЖ. 28 березня Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович заявив, що політсила зупинила свою діяльність.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі