НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Україні контролюватимуть дотримання графіків відключення світла

В Україні контролюватимуть дотримання графіків відключення світла

247

Міністерство енергетики доручило Державній інспекції енергетичного нагляду України на час воєнного стану здійснювати перевірки обленерго на предмет коректності застосування графіків відключення світла.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

“За результатами моніторингу для посилення контролю за складанням та виконанням графіків погодинних відключень Міненерго видало наказ, згідно з яким Держенергонагляд протягом періоду воєнного стану здійснюватиме позапланові перевірки на об’єктах енергетики”, – йдеться у повідомленні.

Окрім графіків відключення, перевіркам підлягатиме технічний стан елементів обладнання системної протиаварійної автоматики.

“Графіки відключення електроенергії мають бути складені та застосовуватись відповідно до вимог чинного законодавства та максимально, наскільки це зараз можливо, враховувати потреби споживачів. Оператори систем розподілу мають чітко дотримуватися цих графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій”, – зазначив міністр Герман Галущенко.

Також уповноважені представники Держенергонагляду чергуватимуть на диспетчерських пунктах “Укренерго” та ОСР в ранкові та вечірні пікові години, щоб контролювати дотримання графіків відключення електроенергії.

До перевірок залучать представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Служби безпеки України, а також НЕК “Укренерго” – в частині перевірок Операторів системи розподілу (ОСР).

Нагадаємо, що наразі у Львові та області графіки погодинного вимкнення не працюють. У “Львівобленерго” озвучили нову схему відключень світла

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі