НТА > НОВИНИ > Війна > В Україні ліцензуватимуть експорт деяких важливих товарів і сировини

В Україні ліцензуватимуть експорт деяких важливих товарів і сировини

Розширення переліку ліцензування та квотування експорту й імпорту наразі стосується 2022-го року

369

Україна розширила перелік товарів, дозвіл на експорт яких видаватиме Міністерство економіки. Йдеться про п’ять «коронних» для України позицій: пшениці, кукурудзи, м’яса птиці, курячих яєць і олії.

Про це повідомив «Інтерфакс-Україна». Відповідну постанову Кабмін ухвалив на засіданні в суботу, 5-го березня й опублікував на своєму сайті у неділю.

Постанова розширює перелік ліцензування та квотування експорту й імпорту, що підлягає ліцензуванню 2022-го року.

У суботу, 5-го березня, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що уряд ухвалив рішення про обмеження експорту низки соціально-важливих товарів та сировини, з якої вони виробляються, проте не уточнив конкретних товарних груп.

Нагадаємо, що наприкінці січня Денис Шмигаль заявляв про від’єднання від енергосистем Росії та Білорусі для тестування роботи в ізольованому режимі. Тоді його називали тимчасовим, зараз ситуація різко змінилася.

Учора прем’єр-міністр України підписав офіційне звернення до лідерів G7 – США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Франції, Італії, Японії – щодо припинення членства Росії й Білорусі в Міжнародному валютному фонді та всіх організаціях Світового банку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі