НТА > НОВИНИ > Освіта > В Україні менше 30% колективів шкіл повністю вакциновані від COVID-19

В Україні менше 30% колективів шкіл повністю вакциновані від COVID-19

151

В Україні перед початком навчального року повністю вакциновані від COVID-19 лише 29% колективів шкіл, ще 23% вакциновані однією дозою. У Міносвіти такі показники вважають успішними.

Про це повідомив начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти й науки Юрій Кононенко.

«Ми починаємо роботу у звичайному режимі: з масковим режимом та дотриманням соціальної дистанції. Станом на 27 серпня повністю вакциновані близько 185 тисяч освітян – це 29%. І 23% – ще 145,5 тисяч людей – вакциновані однією дозою», – зазначив  Юрій Кононенко.

Також він зауважив, що у Міносвіти такі показники вакцинації вважають успішними і надалі працюють над збільшенням кількості вакцинованих колективів шкіл.

«Працюємо над пропагуванням, над тим, щоб усі працівники та працівниці мали доступ до вакцини. Обов’язкової умови бути вакцинованими для початку роботу немає. Законодавство передбачає, що потреба у вакцинації 80% колективу шкіл вимагатиметься для очного навчання, якщо заклад буде у помаранчевій зоні. В іншому випадку школи працюватимуть дистанційно. Нині усі заклади освіти в Україні у зеленій зоні», – повідомив Юрій Кононенко.

Нагадаємо, станом на 30 серпня всі регіони України у «зеленій» зоні карантину.

В Україні станом на 30 серпня зафіксували понад 700 нових випадків коронавірусу

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі