НТА > НОВИНИ > Економіка > В Україні можуть різко подешевшати автомобілі: з чим це пов’язано

В Україні можуть різко подешевшати автомобілі: з чим це пов’язано

396

Імпортери хочуть обнулити ввізне мито на автомобілі, це обвалить ціни як мінімум на 12%. Впаде вартість не тільки нових, а й старих вантажівок, автомобілів і мотоциклів.

Про це повідомив UBR генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

За його словами, таку законодавчу ініціативу Асоціація має намір запропонувати на розгляд народним депутатам та Кабінету міністрів.

Зазначається, що до 2027-го року, відповідно до вимог ЄС, Україні доведеться зменшити мито на європейські автомобілі до 0%.

Автоімпортери пропонують не чекати, а зробити це зараз, при цьому скасувати мито не тільки на європейські, а й інші автомобілі, за винятком тих, що зроблені в Росії.

Назаренко вважає, що в такому випадку логічним кроком з боку Євросоюзу стане встановлення нульового мита для автомобілів, вироблених в Україні, а це – прямий шлях до китайських інвестицій, які могли би будувати автозаводи в Україні.

Нагадаємо, що в Україні з 15 -го червня розпочинають діяти нові правила пільгового розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. Відтепер, згідно з новими правилами, «євробляхи», старші п’яти років, які ввезли на територію України до кінця 2020-го року, оподатковуються за пільговою ставкою податку на додану вартість та акцизного податку.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі