НТА > НОВИНИ > Кримінал > В Україні на хабарі затримали чиновників Міністерства оборони

В Україні на хабарі затримали чиновників Міністерства оборони

152

Працівники Державного бюро розслідувань викрили групу осіб, до якої входили посадовці органів місцевого самоврядування та Міністерства оборони, що причетні до системних зловживань у земельній сфері, відчуження земель оборонного значення та розкрадання місцевого бюджету.

Про це повідомив сайт Державного бюро розслідувань. «Працівники ДБР встановили, що організатори налагодили механізм отримання коштів за незаконну передачу земель Міністерства оборони під забудову житлових будинків», – йдеться у заяві силовиків.

Вони задокументували, що учасники злочинної групи вимагали від одного із забудовників 45 тисяч доларів за сприяння у будівництві житлових будинків на землях однієї з ОТГ Київської області, що перебувають в оренді у Міноборони.

Для забезпечення необхідної кількості землі до оборудки залучили одного з керівників місцевої влади. За пролонгацію договору оренди та передачу до міністерства ще двох ділянок він «запросив» 15 тисяч доларів.

Слідчі задокументували отримання керівником громади та посередником з кожної інвестиційної угоди по 10 тисяч доларів за ухвалення необхідного рішення сесії цієї ОТГ про продовження договору оренди з міністерством на одну земельну ділянку та дозвіл на виготовлення проєктної документації для іншої.

14-го вересня правоохоронці затримали «на гарячому» одного з керівників Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України та посередника під час отримання 20-ти тисяч доларів під час укладання угоди у службовому приміщенні Міноборони.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, у тому числі обшуки за місцями роботи та проживання учасників групи.

Попередня кваліфікація злочину – одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

Нагадаємо, що вчора в Дніпропетровській області правоохоронці ДБР викрили банду, в якій перебували оперативні співробітники поліції. Вони тортурами і залякуванням вибивали із затриманих гроші.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі