НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Україні націоналізують усі російські активи

В Україні націоналізують усі російські активи

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що завершується демонтаж російського впливу на Україну, Європу та світ

245

У п’ятницю, 30-го вересня, Рада національної безпеки й оборони України ухвалила рішення про застосування санкцій до фізичних і юридичних осіб Росії. Тепер це рішення має затвердити Верховна рада.

Про це президент Володимир Зеленський заявив у своєму відеозверненні.

«Сьогодні Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про застосування санкцій до значущих фізичних і юридичних осіб Росії, які не знайшли в собі мужності виступити на захист людяності та міжнародного права. Або які так чи інакше залучені до агресивних кроків проти України та спільноти демократичних народів», – сказав Зеленський.

Український президент звернувся до народних депутатів, щоби на наступному засіданні Верховної ради «без зволікань» підтримали законопроєкт щодо націоналізації всіх російських активів, що значно спростить цю процедуру.

«Завершуємо демонтаж російського впливу на Україну, Європу та світ», – резюмував президент.

Нагадаємо, що Україна подає заявку на вступ до Північноатлантичного альянсу у прискореному режимі.

США засудили шахрайську спробу Росії анексувати суверенну українську територію. Вашингтон і надалі підтримуватиме Україну в її боротьбі за звільнення своїх земель.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі