НТА > НОВИНИ > Львівські новини > В Україні незабаром 13 областей увійдуть у “червону” зону – Ляшко

В Україні незабаром 13 областей увійдуть у “червону” зону – Ляшко

129

В Україні незабаром у “червоній” зоні епідемічної небезпеки будуть 13 областей України. Так,  до “червоного” рівня віднесуть Житомирську, Луганську, Львівську, Хмельницьку й Чернігівську області.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу сьогодні, 26 жовтня.

Зокрема, за його словами, у Рівненській та Миколаївській областях уже сьогодні введено червоний рівень епідемінчої небезпеки.

“На найближчому засіданні державної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій буде прийнято рішення про переведення в “червоний” рівень ще п’яти областей: Житомирської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської“, – повідомив Віктор Ляшко.

Також червоний рівень, за його словами, залишається на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Сумської та Херсонської областей. “Загалом це вже буде 13 областей у червоному рівні епідемічної небезпеки”, – зауважив він.

Віктор Ляшко нагадав, що середній час перебування регіону у “червоній зоні” під час весняної хвилі був 37 днів.

Також він зауважив, що наразі ситуація з кількістю госпіталізованих хворих на Covid-19 набирає загрозливих обертів.

“У деяких областях показник заповненістю ліжок, які дозволяють проводити кисневу терапію, досягає вже 80%. Зокрема, така ситуація у Донецькій та Запорізькій областях.

Загалом по країні показник завантаженості ліжок із киснем, призначених для хворих на Covid-19, складає 66%”, – повідомив Віктор Ляшко.

Тому, за його словами, щоб  зменшити навантаження на медичну систему, у МОЗ змушені вводити жорсткі карантинні обмеження.

Нагадаємо, що в Україні, відповідно до даних Міністерства охорони здоров’я, станом на 25 жовтня до “червоної” зони епідемічної небезпеки потрапили шість областей, ще шість регіонів наблизилася до “червоної” зони за показниками.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі