НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Україні перед завтрашнім самітом проходить акція “Скажи Путіну -ні”

В Україні перед завтрашнім самітом проходить акція “Скажи Путіну -ні”

176

У неділю, 9 січня, у містах України та світу відбувається акція “СкажиПутіну_НІ / SayNOtoPutin”.

Про це повідомили організатори акції у facebook.

Вони повідомили, що сьогодні у різних містах світу українці вийдуть, щоб звернутися до світових лідерів із закликом сказати “ні” Путіну та його імперській політиці. У Києві акція розпочалася об 11:30 на Михайлівській площі.

“Закликаємо Захід “#СкажиПутіну_Ні” на його ультиматум. Диктатор хоче силою відновити СРСР. Це треба зупинити. #УкраїнціЧинитимутьОпір окупантам. Нічого про нас без нас. Україна не прийме ультиматумів проти нашої свободи та спільних інтересів союзників”, – закликали організатори акції.

Вони також наголосили, щоб учасники акції утрималися від партійних прапорів та використовували тільки державний прапор і символіку.

Акція “Скажи Путіну – ні” також відбудеться у двох американських містах – Чикаго та Нью-Йорку.

Нагадаємо, завтра, 10 січня Росія та США проведуть переговори, які зокрема будуть присвячені питанню щодо ситуації навколо України та контролю над озброєннями. На 12 січня заплановано засідання Ради Росія-НАТО, 13 січня має відбутися зустріч у рамках ОБСЄ.

Перед самітом американські представники наголосили, що в разі військової агресії Росії проти України, Москву чекають серйозні санкції. Росія може бути додана до найбільш обмеженої групи країн експортного контролю разом з Кубою, Іраном, Північною Кореєю та Сирією.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі