НТА > НОВИНИ > В Україні планують побудувати сервісний центр з обслуговування ударних безпілотників

В Україні планують побудувати сервісний центр з обслуговування ударних безпілотників

515

Турецька компанія, що виробляє ударні безпілотні апарати Bayraktar, розпочне будівництво сервісного центру в Україні.

Про це повідомило Суспільне із посиланням на заяву міністра оборони Андрія Тарана під час відкриття виставки «Цифрове майбутнє армії» на Михайлівській площі в Києві.

«Планується збудувати за рахунок компанії Bayraktar у нас в Україні сервісний центр «байрактарів» для навчання, для їх ремонту. Це сервісний центр, вже розпочалися роботи щодо оформлення землі на якій його будуватимуть», – зазначив міністр.

Ще раніше Україна та Туреччина підписали меморандум про співпрацю між Міністерством оборони України та турецькою компанією Bayraktar Savunma. Відповідно до нього, в Київській області запланували будівництво сервісного центру для ремонту та модернізації безпілотних апаратів, а також для навчання операторів.

Наступним етапом співпраці має стати виробництво безпілотників в Україні.

Нагадаємо, в серпні стало відомо, що Збройні сили України мають намір втричі збільшити кількість комплексів турецьких ударних безпілотників Bayraktar у своєму озброєнні. На той момент у розпорядженні армії вже було два комплекси. Планували закупити ще чотири.

Минулого тижня керівники закордонних відомств України та Туреччини Дмитро Кулеба та Мевлют Чавушоглу обговорили співпрацю у сфері військово-технічного співробітництва. Турецький міністр виявив зацікавленість можливостями українського авіазаводу «Антонов».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі