НТА > НОВИНИ > Економіка > В Україні побудують шість платних доріг. Де це буде і яка ціна проїзду

В Україні побудують шість платних доріг. Де це буде і яка ціна проїзду

148

Максимальна вартість користування платними дорогами в Україні залежатиме від транспортного засобу та сягатиме від 0,023 до 0,133 євро (від 73-ох копійок до 4,14 гривні) за кілометр проїзду.

Про проєкти українських автобанів повідомило Суспільне із посиланням на заступницю міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Анну Юрченко.

У цьому міністерстві зазначили, що вже працюють над реалізацією проєкту будівництва шести автомобільних доріг, які зведуть у співпраці з приватними інвесторами.

Наразі уряд опрацьовує питання щодо будівництва на умовах концесії таких доріг:

M-29/M-04/M-18 – Харків-Дніпро-Запоріжжя;

M-03 – Бориспіль-Полтава;

M-14 – Херсон-Миколаїв;

M-06 – Київ-Житомир-Рівне;

M-08/M-19 – Ягодин-Ковель-Луцьк;

M-04/H-11 – Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв.

При цьому затвердили максимальну вартість користування дорогами.

«Постановою Кабінету міністрів від затверджено максимальний розмір плати за разовий проїзд автомобільною дорогою загального користування, побудованою на умовах концесії, який становить, в залежності від категорії транспортного засобу, від 0,023 євро за кілометр до 0,133 євро за кілометр», – повідомили у міністерстві.

Такі цифри дорівнюють сумі від 73-ох копійок до 4-ох гривень 14-ти копійок.

Наголошується, що «реалізація зазначених об’єктів відповідає Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проєктів до 2023-го року».

Нагадаємо, що за президентською програмою «Велике будівництво» розпочали ремонтні роботи траси загального користування місцевого значення Іванків-Радомишль. Дорога веде до Чорнобильської зони, в бюджет виділено понад 16 мільйонів гривень.

Як відомо, українці й надалі скаржаться на стан доріг, хоча ремонти у межах так званого «Великого будівництва» начебто тривають, а правоохоронці розповідають про великі зловживання.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі