НТА > НОВИНИ > В Україні почав діяти карантин для протидії штаму “Дельта”. Нові обмеження

В Україні почав діяти карантин для протидії штаму “Дельта”. Нові обмеження

122

В Україні сьогодні, 2 липня, почав діяти карантин для протидії штаму коронавірусу “Дельта”.

NTA дізнався, які обмеження почали діяти в Україні.

Ще у червні Кабінет міністрів затвердив рекомендації РНБО щодо змін до карантинних норм. Тепер, за словами головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, в Україні контролюватимуть стан здоров’я осіб, які прибути з країн, де цей штам поширений.

Іноземцям обмежили в’їзд в Україну

Для в’їзду в Україну іноземці (крім тих, хто має посвідку на постійне проживання в Україні) і особи без громадянства старше 12 років, які прибувають з Індії, Великобританії, Росії та Португалії або перебували на території цих країн не менше 7 днів протягом останніх двох тижнів, зобов’язані на пунктах пропуску здати експрес-тест на антиген.

Іноземцям, які відмовляться від тестування або особи, у яких буде позитивний результат тесту, відмовлять у в’їзді до України.

Правила перетину кордону для українців 

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні (крім тих, хто молодше 12 років) і прибули з чотирьох цих країн або перебували на там менше 7 днів протягом двох тижнів, також повинні здати експрес тест на антиген в пунктах пропуску. Якщо результат виявиться позитивним, то таким особам доведеться відправитись на самоізоляцію чи обсервацію.

Супровід осіб, які підлягають обсервації, забезпечують працівники Національної поліції.

Список країн будуть переглядати та оновлювати в залежності від епідемічної ситуації.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі