НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > В Україні погіршується епідемічна ситуація. Зростає рівень госпіталізацій

В Україні погіршується епідемічна ситуація. Зростає рівень госпіталізацій

173

Ситуація з поширенням коронавірусу залишається все ще контрольованою, але рівень госпіталізацій уже перевищує виписки на 18%. Поступове зростання захворюваності триває четвертий тиждень поспіль.

Про це повідомив Telegram Коронавірус_інфо.

«Сумська, Тернопільська та Херсонська області показують перевищення коефіцієнта виявлення на 4%. Найкритичніша ситуація – в Одеській, Донецькій, Запорізькій і Херсонській областях. Сумарне зростання госпіталізацій у цих регіонах – 100% усього зростання в Україні», – констатує Центр економіки охорони здоров’я KSE.

Водночас, як стверджують експерти, Україна продовжує нарощувати вакцинацію: її темпи перевершують середньосвітові та європейські показники на 1,4% вакцинованого населення за тиждень.

Але цього недостатньо, вже зараз необхідно її прискорити вдвічі, щоби вийти на показник у 70% вакцинованого дорослого населення до кінця 2021-го року, наголошують у KSE.

Нагадаємо, що минулої неділі на Львівщині виявили 7 випадків зараження штамом «Дельта». Серед них двоє повернулися з Росії, двоє – з Великої Британії та одна людина приїхала з США. Ще дві заражені не виїжджали за кордон, а, отже, інфікувалися в межах Львівщини.

Під час спеціальних досліджень з’ясувалося, що засіб від глистів може стати перспективними ліками від Covid-19. Саліциланіліди здатні перешкодити коронавірусній інфекції проникати в клітини і боротися з цитокінами.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі