НТА > НОВИНИ > В Україні понад 3,4 тисячі невакцинованих вчителів відсторонили від роботи

В Україні понад 3,4 тисячі невакцинованих вчителів відсторонили від роботи

Водночас повний курс вакцинації проти Covid-19 пройшли 960,1 тисячі працівників закладів освіти

133

В Україні 3 тисячі 415 вчителів відсторонені від роботи через відсутність щеплення проти коронавірусу. Водночас повний курс вакцинації проти Covid-19 пройшли 960,1 тисячі працівників закладів освіти.

Про це йдеться у відповідях Міністерства освіти на запити «Української правди».

«За оперативною інформацією місцевих органів управління у сфері освіти, в Україні станом на 18 листопада відсторонено від роботи 3 415 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти», – йдеться у повідомленні.

Також зазначають, що 67,1 тисячі працівників закладів дошкільної, загальної середньої, спеціалізованої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти ще не отримали жодного щеплення проти коронавірусу. А це –  5,7% від загальної кількості працівників.

Водночас повний курс вакцинації проти Covid-19 пройшли 960,1 тисячі працівників закладів освіти, що становить 81,1% від загальної кількості працівників.

Ще 156,9 тисячі (або 13,2%) педагогів отримали одне щеплення проти коронавірусу.

Нагадаємо, що з 8 листопада набув чинності наказ МОЗ про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації. Йдеться про працівників:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх терпідрозділів;
  • місцевих держадміністрацій і їх структурних підрозділів;
  • усіх закладів освіти.

Якщо працівники 8 листопада не мали вакцинації проти COVID-19, то вони будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати до того моменту, поки не вакцинуються.

Нагадаємо, що за даними опитування Соціологічної групи Рейтинг, в Україні 43% громадян не планують вакцинуватися проти COVID-19. Водночас 36% повідомили, що вже вакцинувалися однією або двома дозами.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі