НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Україні потрібно відбудовувати 400 шкіл та 600 садочків – Офіс Президента

В Україні потрібно відбудовувати 400 шкіл та 600 садочків – Офіс Президента

Під час відбудови країни буде реалізовано найкращий світовий досвід

178

Уряд планує розпочати максимально швидке відновлення критично необхідної соціальної інфраструктури. Вже зараз на деокупованих територіях необхідно оперативно відбудувати майже 40 тис. об’єктів, серед яких – 400 шкіл, 600 садочків та лікарень.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

За його словами, вже зараз на деокупованих територіях необхідно оперативно відбудувати майже 40 тис. об’єктів, серед яких – 400 шкіл, 600 садочків та лікарень, а також об’єкти водо-, газо-, тепло- та електропостачання. Решта об’єктів – житлова інфраструктура.

«Щоб наші люди могли повернутися до своїх домівок та отримувати освітні, медичні послуги та послуги ЖКГ. Це те, що потрібно робити негайно», – наголосив він.

Кирило Тимошенко також зазначив, що внаслідок російського вторгнення багато міст та об’єктів інфраструктури в країні зруйновано, тисячі українців загинули, а мільйони були вимушені залишити свої домівки.

За його словами, паралельно триває робота над довгостроковим проектом відновлення та трансформації Української держави в сучасну, сильну, європейську та комфортну країну.

Як проінформував заступник керівника Офісу Президента, попередня оцінка втрат України від російської агресії наразі перевищує $700 млрд, і ця цифра зростає, адже війна триває.

Кирило Тимошенко також зазначив, що під час відбудови країни буде реалізовано найкращий світовий досвід.

«Основні принципи – це безпека, технологічність, дотримання екологічних стандартів, запровадження «зелених» технологій, безбар’єрність, прозорість», – повідомив заступник керівника Офісу Президента.

Нагадаємо, уряд України презентував Fast Recovery план на конференції в Лугано.

«За дорученням Президента України Володимир Зеленський та керівника Офісу Президента Андрій Єрмак Офіс Президента розробив Fast Recovery план оперативної відбудови соціальної інфраструктури України», – заявив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі