НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > В Україні представлять ліки від коронавірусу. Ляшко назвав терміни

В Україні представлять ліки від коронавірусу. Ляшко назвав терміни

121

В Україні з’явилися нові інноваційні препарати від коронавірусу. Офіційні заяви про це оголосять найближчим часом.

Про це розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає “Сьогодні“.

За його словами, таких препаратів, які впливають на коронавірус, в Україні ще не було. Ба більше, навіть у світі вони тільки з’являються. Про які саме йдеться препарати міністр не розповів, однак пообіцяв, що через два тижні про це стане відомо.

“З’явилися деякі інноваційні препарати. І тут я можу анонсувати, що найближчим часом будуть заяви, що зробила Україна по іноваційних препаратах”, – розповів міністр.

Ліки проти коронавірусу

До слова, медики, фармацевти та вчені знайшли нові ліки для хворих на коронавірус у важкій формі. Випробування ліків проводили в рамках британської програми пошуку ліків проти коронавірусу. З’ясувалося, що ліками з моноклональних антитіл можна лікувати тільки тих, чий організм сам не виробив антитіла. Вони зменшують ризик смерті та час перебування в лікарні.

Також група ізраїльських вчених розробила ліки, ефективні проти ураження легень при коронавірусній інфекції. Перший етап випробувань завершився успішно: усі дев’ятеро важкохворих на коронавірус одужали за кілька днів. Невдовзі розпочнеться другий етап випробувань.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі