НТА > НОВИНИ > В Україні презентували проєкт українського електромобіля KRAЇNA

В Україні презентували проєкт українського електромобіля KRAЇNA

Проєкт, спрямований на дослідження й експерименти, мабуть, так і залишиться лише концептом

502

Команда українських дизайнерів представила проект електричного суперкара KRAЇNA 225.

Про це повідомив портал «АвтоПогляд». За амбітним концептом стоїть дизайнер Максим Шкіндер, який зараз працює на англійський McLaren.

Джерелом натхнення групи українських дизайнерів став… знаменитий транспортний літак Ан-225 «Мрія» – це, нагадаємо, найбільший та найвантажніший авіалайнер за всю історію світової авіації. Іншими об’єктами бажання команди творців служили київська архітектура, космічні ракети і… автомобілі ЗАЗ.

На виході вийшов справді яскравий проєкт Shooting brake Coupe – з ефектним силуетом, складною пластикою боковин та незвичним оформленням оптики.

Загалом такий спорт кар, зазначають в «АвтоПогляді», зовсім не соромно пропонувати забезпеченій публіці. Щоправда, цього, мабуть, не станеться, і концепт назавжди залишиться концептом.

«Це некомерційний, суто концептуальний проєкт, спрямований на дослідження й експерименти», – написав Максим Шкіндер на сайті проекту, таким чином підтверджуючи, що на серійне втілення незвичного задуму чекати не варто.

Тим часом російський газ поставив на межу розорення український автопром, стверджують експерти. У всякому разі, боси корпорації «Еталон», проводячи підсумкову пресконференцію, найбільше жахалися новими цінами на електричну енергію та «блакитне паливо».

Нагадаємо, що станом на кінець листопада український автопарк поповнили 905 авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV), що на 76% більше, ніж роком раніше. Крім загального зростання ринку електромобілів, відбулося зростання на ньому частки нових машин.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"