НТА > НОВИНИ > Місця > В Україні продовжать «Карпатський експрес» до Румунії

В Україні продовжать «Карпатський експрес» до Румунії

Маршрут потяга, який уже їздить через Ужгород і Рахів, прокладуть і на румунське місто Сигіт

431

На Закарпатті готові запустити «Карпатський експрес» до Румунії. Роботи щодо реалізації проєкту розпочнуть уже цього року.

Про це написав голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Микита на своїй сторінці у фейсбуці. За його словами, маршрут потяга пролягатиме через румунське місто Сигіт, Ужгород і Рахів.

«Ми 2022-го року розпочинаємо роботу з комплексного підходу та стратегічних проєктів, які можуть ефективно впливати на цілий сектор економіки області. Вважаємо, що відновлення транскордонного пасажирського перевезення за маршрутом, що проходить через Сігет у Румунії та Ужгород і Рахів, який у нас з давніх часів називають «Карпатський експрес», може стати саме таким стратегічним проєктом», – сказано в повідомленні.

У робочому порядку питання попередньо обговорили з консулом Румунії в Солотвино Граціаном-Флоріном Пирву під час зустрічі в Ужгороді.

У лютому 2022-го року в обласному центрі та Бая-Маре в Румунії голова Закарпатської ОДА Віктор Микита обговорить запуск нового експресу з «Укрзалізницею» та з румунськими партнерами.

Закарпатська ОДА пропонуватиме також розширити проєкт на Івано-Франківську область і включити «Карпатський експрес» до програми «Велике будівництво».

Нагадаємо, що від 24-го січня поїзди сполученням Львів – Чернівці та «Буковельський експрес» сполученням Львів – Татарів (Буковель) – Ясіня матимуть додаткові зупинки. Регіональна філія «Львівської залізниці» запроваджує таке нововведення на маршрутах регіональних поїздів для покращення обслуговування пасажирів.

У грудні «Укрзалізниця» призначила «Лижний експрес» Київ – Славське на період зимових свят.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"