НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Україні проходить мітинг антивакцинаторів

В Україні проходить мітинг антивакцинаторів

Учасники акції вимагають звільнення Остапа Стахіва

579

24 листопада у Києві проходить мітинг противників вакцинації. Поліція обмежила рух транспорту у центрі столиці.

Про це повідомляє УНІАН та BBC.

Акцію у середу вранці, 24 листопада, анонсував рух “Права людини” львівського антивакцинатора Остапа Стахіва, якого звинувачують у замаху на повалення конституційного ладу в Україні. На мітингу протестувальники виступають за його звільнення. Також учасники акції виступають проти вакцинації.

Як повідомив телеграм-канал МВС, у зв’язку з мітингами 24 листопада з 10:30 до 17:00 у столиці обмежать рух. Зокрема, рух обмежили на вулицях Грушевського, Хрещатику, Європейській площі, бульварі Тараса Шевченка та вулиці Володимирській. Поліція працює у посиленому режимі.

Нагадаємо, що 16 листопада львівському антивакцинатору Остапу Стахіву вручили підозру за двома частинами статті 109 ККУ – змова на вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу та захоплення влади, а також – публічні заклики до таких дій.

18 листопада суд визначив запобіжний захід для Стахіва. За клопотанням обвинувачення – це 60 днів утримання під вартою із правом внесення застави у розмірі 998 тисяч 800 гривень.

Фото: УНІАН

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі