НТА > НОВИНИ > Культура > В Україні пройде Міжнародний дитячий кінофестиваль Kids Movie Fest

В Україні пройде Міжнародний дитячий кінофестиваль Kids Movie Fest

125

30-31 жовтня в столичному Будинку Кіно відбудеться IV Міжнародний дитячий кінофестиваль Kids Movie Fest.

Подія відбудеться в Києві за підтримки Держкіно.

Цьогоріч на Filmfest “Kids movie fest” подано близько 200 фільмів, створених дітьми з 28 країн світу. До конкурсної програми відібрали 68 короткометражних робіт різних жанрів: від документальних стрічок до анімаційних відеокліпів.

Гостями та учасниками фестивалю Kids Movie Fest 2021 стануть учні інтернатів для дітей із вадами слуху. Майже два десятки фільмів від юних режисерів, які мають порушення слуху, пройшли відбірковий тур і будуть представлені в конкурсній програмі.

Під час фестивалю працюватимуть цехи кіно відомих кіношкіл, студій та кінокомпаній України та Європи. Гості фестивалю спробують створити свої фільми.

На фестивалі проводитимуться лекції, майстер-класи та творчі зустрічі із зірками українського кіно: режисером Антоніо Лукічем, телеведучим та актором Юрієм Горбуновим, акторкою Тетяною Юріковою, оператором Ярославом Пілунським, письменницею Наталією Дорошенко та багатьма іншими.

Відкриття Kids Movie Fest відбудеться у суботу, 30 жовтня, о 12:30. Вхід вільний. В усіх зонах фестивалю працюватимуть сурдоперекладачі.

Як зазначають організатори, вхід на лекції та майстер-класи – за реєстрацією: https://bit.ly/3meAHvB.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі