НТА > НОВИНИ > В Україні пройшли успішні випробування нового реактивного снаряду

В Україні пройшли успішні випробування нового реактивного снаряду

351

В Україні відбулися успішні випробування нового реактивного снаряду калібру 122 мм “Тайфун-1”.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Боєприпас від ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля” розроблено для модернізованої системи залпового вогню БМ-21У “Верба”.

Результати випробувань “Тайфун-1” будуть використані в ході розробки реактивного снаряду калібру 220 мм “Тайфун-2” для модернізованої системи залпового вогню “Буревій“, – сказав міністр оборони Андрій Таран.

Також КБ “Південне” з успіхом провело державні (льотні) випробування відремонтованих ракет для тактичного ракетного комплексу “Точка-У”.

Таран розповів, що під час дослідного ремонту вони були додатково оснащені системою аварійного припинення польоту та системою телеметричного контролю.

Міністр наголосив, що ремонт ракет для “Точки-У” дозволить відновити боєкомплект Збройних сил України для виконання завдань за призначенням.

Зазначається, що нині на завершальному етапі державних випробувань перебуває створення високоточної ракети калібру 300 мм “Вільха-М” з покращеними характеристиками для модернізованих систем залпового вогню “Смерч”, розробленої ДП “Державне Київське конструкторське бюро “Луч”.

Таран розповів, що у рамках програми підвищення обороноздатності, Міноборони закупить оперативно-тактичний ракетний комплекс “Сапсан”. Його виробником є ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"