НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > В Україні розглядають три сценарії розвитку епідемії коронавірусу

В Україні розглядають три сценарії розвитку епідемії коронавірусу

219

Міністерство охорони здоров’я готове до трьох сценарії розвитку епідемії COVID-19. Зараз розробляють план дій на випадок кожного з них.

Про це під час години запитань до уряду повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. «У нас є чітке розуміння трьох сценаріїв перебігу хвороби: оптимістичний, помірний і песимістичний”, – зазначив він.

За його словами, у разі песимістичного сценарію потреба у лікарняних ліжках в Україні складе 70 378 ліжок, з яких 49 265 потребуватимуть підключення до кисню.

«Ми маємо кількість ліжок, яка повністю забезпечує цю потребу, але ми розуміємо, що коли буде пікове навантаження, то зросте кількість коштів, які повинні надходити до закладів охорони здоров’я», – зауважив посадовець.

За словами Ляшка, нині міністерство має необхідні кошти, які вдалося зекономити під час зниження рівня захворюваності влітку.

«У літній період ми бачили спад захворюваності, що дозволило нам поділити лікарні на декілька хвиль – першу, другу та резервну, для того, щоб оптимально використовувати ресурс в разі, коли відбудеться збільшення захворюваності на COVID-19», – сказав він.

Як пояснив міністр, Міністерство охорони здоров’я здійснило закупівлю машин для екстреної медичної допомоги, придбало 24 ангіографи для регіональних лікарень, а також препаратів для лікування COVID-19 – тоцилізумабу та ремдесивіру.

«Система охорони здоров’я готується до потенційного зростання захворюваності, але закликаю всіх виконати свою соціальну місію та зробити щеплення проти COVID-19», – наголосив Ляшко.

Нагадаємо, що за минулу добу в Україні зафіксовано 3 615 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Стало також відомо, що львівський футбольний клуб «Рух» хоче своїм прикладом показати, що вакцинація – це правильний крок на шляху до подолання пандемії. Тож кожен, хто пройде вакцинацію, зможе безкоштовно відвідати домашні матчі «жовто-чорних» проти «Зорі» та «Динамо».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі