НТА > НОВИНИ > В Україні розпочали випробування нового ракетного комплексу «Нептун»

В Україні розпочали випробування нового ракетного комплексу «Нептун»

Комплекс змонтовано на повнопривідних шасі Tatra T 815, які раніше закупили в Чехії

635

Нову пускову установку ракетного комплексу «Нептун» розробило конструкторське бюро «Луч» спільно з корпорацією «УкрІннМаш». Зимові випробування комплексу берегової охорони «Нептун» стартували на одному з полігонів.

Про це повідомив сайт Defense Express. Зимова експлуатація повинна виявити готовність нового ракетного комплексу до швидкого запуску в умовах сильних морозів.

Випробування проходять за температури від -10 до -15 градусів за Цельсієм.

Комплекс змонтовано на повнопривідних шасі Tatra T 815, які закупили в Чехії. Компонування та монтаж пускової установки проводили силами корпорації «УкрІннМаш».

До складу дивізіону ракетного комплексу входить 19 спецмашин (по шість пускових, транспортно-заряджаючих і транспортних машин і один рухомий командний пункт РКП-360).

Вогнева міць одного дивізіону складається з 72 крилатих ракет Р-360.

Нагадаємо, що у вівторок, 25-го січня, у Львівській області українських військових розпочали вчити застосовувати новітні протитанкові ракетні комплекси NLAW, передані владою Великої Британії Збройним силам України у якості допомоги. Застосовувати новітню зброю військовослужбовців навчали у 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Так само вчора Сполучені Штати Америки передали Збройним силам України обладнання та боєприпаси. В аеропорт «Бориспіль» прибула третя партія військової допомоги від США в рамках безпекового пакета на 200 мільйонів доларів.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"