НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Нова хвиля коронавірусу почалася. В епіцентрі – Прикарпаття і Львівщина

Нова хвиля коронавірусу почалася. В епіцентрі – Прикарпаття і Львівщина

Івано-Франківська область на межі “червоної” зони

1697

В Україні розпочався новий спалах ковіду. В його епіцентрі – Західна Україна. На межі «червоної» зони перебуває Івано-Франківська область, в якій зафіксували рекордну кількість хворих від початку пандемії – 2 777.  На другому місці – Львівщина, яка випередила навіть Київ: 1 440 і 1 409 нових випадків відповідно.

«За минулу добу в Україні було зафіксовано 18 479 нових підтверджених випадків COVID-19. А це є свідченням початку спалаху коронавірусу»,  – повідомив голова МОЗ Віктор Ляшко під час ранкового брифінгу.

Також, за його словами, хвиля захворюваності на COVID-19 цього разу відрізнятиметься від попередніх.

«Наприкінці грудня та на початку січня в нас було за тиждень по 30 тисяч випадків. Цього тижня вже за два дні 30 тисяч випадків», – додав голова МОЗ.

Також він зазначив, що епіцентром спалаху ковіду є Західна Україна. Найбільш складна ситуація зараз, за його словами, в Івано-Франківській області.

Міністерство охорони здоровʼя вже направило державній комісії з надзвичайних ситуацій подання щодо запровадження «червоної» зони в Івано-Франківській області, адже там перевищені три показники.

«Міністерство охорони здоров’я вже направило подання про розгляд на державній комісії ТЕБ та НС «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Область вже перевищує три індикаторні показники визначені в постанові про адаптивний карантин», – повідомив Ляшко.

Очільник МОЗ уточнив, що «червоний 2 рівень передбачатиме роботу закладів громадського харчування тільки для вакцинованих або з результатами тесту, який зробили за 72 години. Те ж саме стосується і торгово-розважальних центрів, готелів, кінотеатрів, спортзалів та ринків.

Негативна динаміка, за його словами, також спостерігається у Чернівецькій, Львівській та Тернопільській. Наприклад, на Львівщині за добу, 19 січня, кількість нових хворих сягнула 1440, з них 763 – у Львові.

Нагадаємо, що станом на 20 січня  «помаранчевий»  рівень епіднебезпеки встановили в семи областях України: Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській та Чернівецькій.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
4
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі