НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > В Україні розширили перелік професій з обов’язковою COVID-вакцинацією

В Україні розширили перелік професій з обов’язковою COVID-вакцинацією

Працівники, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати

125

В Україні 31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я, згідно з яким, розширено перелік професій, для яких є обов’язковою вакцинація проти COVID-19 .  Йдеться про працівників органів місцевого самоврядування; медзакладів; комунальних підприємств, установ та організацій.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко 11 січня, пише ТСН.

Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації проти COVID-19, додаються працівники:

  • органів місцевого самоврядування;
  • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;
  • комунальних підприємств, установ та організацій.

Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Однак, ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень проти коронавірусу та медичний висновок на підтвердження цього.

Очільник МОЗ зауважив, що  останні тижні фіксується зростання кількості випадків інфікування штамом “Омікрон” у більшості європейських країн. А це, за його словами, може створити суттєве навантаження на медичну систему.

“Саме тому в Україні і є необхідність розширення переліку професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою. 31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021-го, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19”, – повідомив Віктор Ляшко.

Читайте також “Коронавірус у світі. 97 тиждень. Covid-рекорди та “довічна вакцина”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі